Aanwezig op Kleding en speelgoedbeurs Midlum, goed doel!!

Zaterdag 7 Juli was een van onze vrijwilligers, Jaap Zijlstra, aanwezig op een tweedehandskleding en speelgoedbeurs in de Witte Kas in Midlum. Ladies Circle Noord West Friesland was de organisator van dit evenement. Hierbij werd geld ingezameld voor onze Stichting Wensambulance Noord Nederland. De opbrengst en overhandiging, is op een later tijdstip. We zijn natuurlijk heel benieuwd naar dit bedrag en vinde het een super leuk initiatief. Top.

Aanwezig op Kleding en speelgoedbeurs Midlum, goed doel!! - 1
Aanwezig op Kleding en speelgoedbeurs Midlum, goed doel!! - 2
Aanwezig op Kleding en speelgoedbeurs Midlum, goed doel!! - 3

Wens indienen

Heeft u zelf een wens, of heeft u een wens voor een van uw naasten? Wij helpen hem graag vervullen! Vul ons formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.