Open dag brandweer & ambulance Stadskanaal

  • event04-10-2014
  • schedule00:00
  • timer1 minuut

Op zaterdag 4 oktober wordt in Stadskanaal een open dag op de brandweer- en ambulancepost in Stadskanaal georganiseerd.
Onze vrijwilligers vertellen u graag over wat onze stichting allemaal doet en u kunt een kijkje nemen in onze wensambulance.

Naast onze wensambulance is het Promotieteam van Ambulancezorg Groningen, het Lego incidenten city, Koninklijke Luchtmacht, De Nederlandse Brandwonden Stichting, Stichting Bosbrandweer Noord-Nederland, Hans Spa BHV + AED Trainingen, CH Brandbeveiliging, Stichting Brandweerauto Stadskanaal en Politie Stadskanaal aanwezig. Ook worden er diverse kinderactiviteiten georganiseerd.

De dag duurt van 10 uur tot 16 uur. Tot ziens!

 

ambulancezorg_Groningen vivix UMCG Groningen Dotsimpel