Open dag brandweer & ambulance Stadskanaal

Op zaterdag 4 oktober wordt in Stadskanaal een open dag op de brandweer- en ambulancepost in Stadskanaal georganiseerd.
Onze vrijwilligers vertellen u graag over wat onze stichting allemaal doet en u kunt een kijkje nemen in onze wensambulance.

Naast onze wensambulance is het Promotieteam van Ambulancezorg Groningen, het Lego incidenten city, Koninklijke Luchtmacht, De Nederlandse Brandwonden Stichting, Stichting Bosbrandweer Noord-Nederland, Hans Spa BHV + AED Trainingen, CH Brandbeveiliging, Stichting Brandweerauto Stadskanaal en Politie Stadskanaal aanwezig. Ook worden er diverse kinderactiviteiten georganiseerd.

De dag duurt van 10 uur tot 16 uur. Tot ziens!

 

Wens indienen

Heeft u zelf een wens, of heeft u een wens voor een van uw naasten? Wij helpen hem graag vervullen! Vul ons formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.